top of page

Gabinet

Jarosław Wasielewski

Jestem psychoterapeutą, superwizorem i psychologiem. 

Ukończyłem studia na SWPS ze specjalnością psychologia kliniczna oraz Szkołę Psychoterapii i Trenerów Grupowych prowadzoną przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Posiadam certyfikaty psychoterapeuty wydane przez European Association for Gestalt Therapy (EAGT) i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt (PTPG) oraz certyfikat superwizora wydany przez EAGT.

Swoje pierwsze studia odbyłem na Politechnice Warszawskiej. Prowadziłem projekty informatyczne.

W toku rozwoju osobistego wkroczyłem na ścieżkę psychologii i psychoterapii. Współpracuję z zespołem psychoterapeutów "Na Wilczej".

Wciąż doskonalę swoją pracę.
Oprósz licznych szkoleń poświęconych między innymi pracy z lękiem, depresją, zaburzeniami osobowości prowadzonych przez nauczycieli z Polski i zagranicy, które odbyłem, ukończyłem podyplomowe studia w zakresie:

  • 2019-2021 Developmental Somatic Psychotherapy prowadzone przez Ruellę Frank (praca poprzez ciało i ruch)

  • 2021-2022 Współczesna praca z traumą prowadzone przez Miriam Taylor (w stopniu 'dyplom')

Szkolenie superwizorskie ukończyłem w Istituto di Gestalt HCC Italy.

W pracy terapeutycznej proponuję odkrywanie możliwości, jakie daje świadome bycie w relacji zarówno z samym sobą, jak i inną osobą. Uważam, że może być ono pomocne zarówno w przezwyciężaniu trudności, jak i rozwoju osobistym.

 

Prowadzę psychoterapię indywidualną, psychoterapię par, rodzin oraz grupy rozwojowe i terapeutyczne.

 

W swojej pracy kieruję się kodeksami etycznymi Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracę poddaję regularnej superwizji.

bottom of page